Szkolenia

Professional Training

Pobierz katalog szkoleń


Zarządzanie portfelem projektów


Inżynieria Oprogramowania

 

Szkolenia

Nasza firma oferuje Państwu szkolenia bazujące na wieloletnim doświadczeniu autorów i trenerów dotyczących obszarów zarządzania projektami i portfelem projektów oraz inżynierii oprogramowania.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogami szkoleń.

Oferta szkoleń

Nasza oferta szkoleniowa obejmuje dwa rodzaje szkoleń:

  • Szkolenia katalogowe, o zakresie opisanym w naszym katalogu szkoleń,
  • Szkolenia dedykowane, przygotowywane zgodnie z potrzebami i specyfiką klienta.

Szkolenia katalogowe

Szkolenia standardowe zostały przez nas przygotowane z myślą o grupach o różnym stopniu zaawansowania. Sposób prezentowania materiału przez prowadzącego pozwala w szybki sposób wyrównać różnice w doświadczeniu i wiedzy uczestników szkolenia. W celu łatwiejszego odszukania szkolenia, każde szkolenie przypisaliśmy do co najmniej jednej roli projektowej.

Szkolenia dedykowane

Nasza wieloletnia praktyka wskazuje, iż szkolenia dedykowane są efektywniejszą formą szkolenia jednorodnych (pod względem posiadanej wiedzy i doświadczenia) grup uczestników. Omawiają wyłącznie tematykę, która została dobrana pod kątem uczestników, ich zainteresowań i problemów, z którymi borykają się w codziennej pracy.

Informacje organizacyjne

Nasi trenerzy

Wszystkie oferowane Państwu szkolenia prowadzone są przez trenerów i instruktorów z wieloletnim doświadczeniem zarówno w tematyce szkolenia, jak i efektywnego prowadzenia szkoleń oraz komunikacji. Osoby prowadzące szkolenia charakteryzują się wysoką kulturą osobistą oraz doskonałą znajomością języka polskiego.

Materiały szkoleniowe

Jeżeli w opisie szkolenia nie zaznaczono inaczej, materiały szkoleniowe mają postać wydrukowanych prezentacji slajdów w języku polskim. W przypadku niektórych szkoleń dodatkowymi materiałami są skrypty ćwiczeniowe i/lub płyty CD z materiałami dodatkowymi.

Grupy szkoleniowe

Minimalna grupa szkoleniowa to 5 osób, w przypadku niektórych szkoleń formuła realizacji może przewidywać większą grupę. Maksymalna liczba uczestników to 10 – 12 osób.

Formuła szkoleń

Szkolenie realizowane są przez naszą firmę w dwóch formach: szkolenia otwartego oraz szkolenia zamkniętego. Informacje o szkoleniach otwartych publikowane są na naszej stronie i dotyczą zawsze szkoleń katalogowych. Szkolenia zamknięte realizowane na podstawie zamówienia złożonego przez klienta i odbywają się w uzgodnionym z nim miejscu i terminie. Szkolenie zamknięte może być realizowane zgodnie z programem szkolenia katalogowego lub dedykowanego (o zakresie uzgodnionym z klientem).

Szkolenia otwarte realizowane są w siedzibie naszej firmy. Szkolenia zamknięte odbywają się w naszej siedzibie lub w siedzibie klienta albo innym uzgodnionym miejscu.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące naszej oferty i ceny szkoleń oraz terminów prosimy kierować do p. Agaty Broniszewskiej:

tel. stacjonarny: +48 22 257 25 00
tel. komórkowy: +48 603 891 364
faks: +48 22 257 23 00
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Premium Technology Polska
Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Łopuszańska 32
02-220 Warszawa
tel.: + 48 22 257 25 00
fax: + 48 22 257 23 00
e-mail: pt@premiumtechnology.pl