Team

Nasz zespół

Wierzymy w budowanie wysokiej jakości rozwiązań, które dostarczają oczekiwanych rezultatów biznesowych

PRO 6 Method

PRO 6 Method

Praktyczna, efektywna i sprawdzona metodyka wdrożeń rozwiązań klasy Project Portfolio Management

F67438559

Usługi najwyższej jakości

Usługi świadczone naszym klientom oparte na najlepszych praktykach branży i stabilnym procesie projektowym

Partners

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami technologii na rynku, będącymi liderami w swoich domenach

Partnerzy

Jako firma działająca w obszarze technologii informatycznych przywiązujemy dużą wagę do tego, żeby korzystać z innowacyjnych rozwiązań, które przyniosą praktyczną wartość dla klientów. Dlatego w realizowanych projektach promujemy nowoczesne technologie i narzędzia informatyczne. Używamy rozwiązań najlepiej dostosowanych do specyfiki środowiska i potrzeb biznesowych oraz możliwości inwestycyjnych naszych klientów. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami technologii na rynku, będącymi liderami w swoich domenach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom przeprowadzonych projektów i wdrożeń Premium Technology jest dla klientów wartościowym partnerem i doradcą w obszarze innowacji metodycznych i technologicznych.

 

Firma CA Technologies jest jednym z największych dostawców oprogramowania służącego do zarządzania IT na świecie. Dostarczane przez nią rozwiązania i usługi, które wpisują się w wizję ca Intellicenter, pozwalają w bezpieczny sposób uprościć i ujednolić złożone środowiska IT, co przynosi wymierne korzyści dla całości biznesu.

Premium Technology jest partnerem CA Technologies w obszarach PPM - Project & Portfolio Management (zarządzanie portfelem projektów i produktów), gdzie oferujemy usługi konsultingowe i wdrożeniowe w zakresie rozwiązań CA Clarity PPM.

Posiadamy doświadczony zespół konsultantów i trenerów, których kompetencję potwierdzone są przez odpowiednie certyfikaty. W 2010 roku zostaliśmy nagrodzeni przez CA tytułem "Partnerem Roku w zakresie PPM" na obszarze Europy Centralnej.

 

logo IBM

Firma IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki. Zaawansowane technologie przekładane są na wymierne korzyści dla klientów poprzez profesjonalne rozwiązania i usługi, dostępne na całym świecie.

Premium Technology jest partnerem firmy IBM od 10 lat. Specjalizujemy się w usługach doradczych i technologicznych z zakresu rozwiązań IBM Rational Software.

W 2009 roku Premium Technology zostało wyróżnione przez IBM jako partner posiadający największą liczbę certyfikowanych konsultantów w zakresie technologii IBM Rational w całym obszarze EMEA.

 

Seer logo

Spółka Galorath Incorporated od ponad dwudziestu lat opracowuje rozwiązania służące pomocą organizacjom państwowym i komercyjnym w planowaniu złożonych projektów i zarządzaniu nimi. Rozwiązania SEER łączą intuicyjny interfejs, rozległe bazy wiedzy dające się stosować przy projektach, zaawansowane technologie modelowania projektów oraz bogate funkcje raportowania w celu usprawnienia procesu planowania i utrzymania realizacji projektu zgodnie z założeniami.

Tysiące użytkowników na całym świecie stosuje rozwiązania SEER w instytucjach finansowych, produkcyjnych, państwowych i wykorzystujących zaawansowane technologie, aby uzyskać szybki i rzetelny widok krytycznych czynników wpływających na decyzje w prowadzonych programach i powodzenie projektów.

 

Logo CRM

Centrum Rozwiązań Menadżerskich jest najstarszą Akredytowaną Organizacją Szkoleniową (ATO) i jedyną Akredytowaną Organizacją Doradczą (ACO) w Polsce – od 20 lat skutecznie implementującą rozwiązania anglosaskiego systemu zarządzania Państwem i gospodarką, wypracowane przez Office of Government Commerce UK (Axelos Ltd.)

Szkolą, certyfikują, doradzają i wdrażają kompleksowe rozwiązania zarządzania projektami, programami, portfelami, ryzykiem, IT, zmianą i wartością. Ich trenerzy i konsultanci to praktycy biznesu z wieloletnim doświadczeniem doradczym, zdobywanym w firmach polskich i zagranicznych.

 

sanmargar logo

Sanmargar Team jest firmą specjalizującą się w rozwiązaniach i produktach Business Intelligence wspomagających zarządzanie klientem, sprzedażą i finansami w korporacyjnych przedsiębiorstwach sektora finansowego, energetycznego, wydobywczego i nowoczesnych usług powszechnych.

Sanmargar Team jest też producentem rozwiązań do zarządzania danymi podstawowymi – Metastudio DRM, deduplikacji i czyszczenia danych adresowych – Sanmargar DQS (Data Quality Studio), rozwiązania wspomagające centralizację zarządzania danymi klienta – Sanmargar CKK oraz licznych produktów wspomagających przetwarzanie danych.

Kontakt

Premium Technology Polska
Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Łopuszańska 32
02-220 Warszawa
tel.: + 48 22 257 25 00
fax: + 48 22 257 23 00
e-mail: pt@premiumtechnology.pl